Main Розладнана сім’я.
Book cover Розладнана сім’я.

Розладнана сім’я.

Сім’я на Заході сьогодні зазнає руйнування, зміни членів подружжя, поширюється феномен сімей, що складаються з одного з батьків або з батьків однієї статі. Це велике безладдя сім’ї стає причиною численних трагедій і катастроф: зазнають насильства й самі вдаються до нього діти, у школах нападають на вчителів, передмістя стають ареною хуліганства. Наша епоха породжує, отже, глибоку тривогу: дезорієнтована втратою авторитету батька, скалічена розкріпаченням людських стосунків, розхитувана ненадійністю життя, властивою для сучасної економіки, сім’я виглядає дедалі менше здатною передавати цінності, які вона тривалий час утілювала. Водночас ніколи ще на неї не дивилися як на найкращий осередок для розквіту особистості.

За умов, коли батько вже не є батьком, жінки контролюють дітонародження, а гомосексуалісти дістали змогу забезпечити собі місце в процесі споріднення, чи не є сім’я остаточно приреченою, а разом із нею чи не зникає можливість становлення для кожного з нас?

Зрозуміти витоки цього безладдя, зазирнути в таємницю цих розладів і в майбутнє допоможе книга історика, доцента Вищої практичної школи Елізабет Рудинеско.

Книга розрахована на широке коло читачів. Українською перекладено вперше.
Year:
2004
Publisher:
Ніка-Центр
Language:
ukrainian
Pages:
232
ISBN 10:
966-521-271-0
Series:
Зміна парадигми
File:
PDF, 8.49 MB
Download (pdf, 8.49 MB)
 
You can write a book review and share your experiences. Other readers will always be interested in your opinion of the books you've read. Whether you've loved the book or not, if you give your honest and detailed thoughts then people will find new books that are right for them.